Новини » Події Читать эту новость на русском

Екватор каденції: 26 листопада Зеленський проведе прес-марафон

Прес-марафон розпочнеться о 12:00 і триватиме три години

РБК

Цієї п'ятниці, 26 листопада, відбудеться прес-марафон за участю президента України Володимира Зеленського, присвячений екватору його каденції. Про це повідомляє прес-служба ОП.

"У зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх прес-марафонів до участі в цьогорічному заході запрошено журналістів із 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час розмови президента з журналістами будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на сході країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. 

Повідомляється, що прес-марафон "30 запитань президенту України" розпочнеться о 12:00 і триватиме три години. Захід транслюватиметься онлайн на офіційній фейсбук-сторінці Офісу глави держави та на провідних українських телеканалах.

Нагадаємо, Володимир Зеленський вже проводив марафон із журналістами у перший рік свого президентства – 10 жовтня 2019 року. Тоді марафон тривав 14 годин: почався о 10:00 і завершився опівночі.

Нещодавно повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський планує виступити перед Верховною Радою 1 грудня зі щорічним зверненням про внутрішнє і зовнішнє становище України.