Експерт: Зеленський не може домовитися ні про що, тому мстить Медведчуку

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

У президента України Володимира Зеленського і його соратників є політичні мотиви для репресій проти лідера опозиції Віктора Медведчука, тому що голоси за президента і його партію "Слуга народу" йдуть саме до "Опозиційної платформи — За життя". Про це заявив 20 травня політичний публіцист Дмитро Джангіров, коментуючи поточну політичну ситуацію, передає  

Експерт зазначив, що у Раднацбезу України (РНБО) з одного боку, і Служби безпеки (СБУ) і Генеральної прокуратури (ГПУ) з іншого спостерігається неузгодженість, коли вони пред'являють Медведчуку різні звинувачення.

"Повертаючись же до озвучених проти Віктора Медведчука численних звинувачень - РНБО "шиє" йому одне, а СБУ і ГПУ — зовсім інше. Може бути, СБУ і ГПУ, які очолюють "люди Зеленського", просто змушені швидко-швидко склепати справу, щоб перекрити піаром провальний візит до Києва держсекретаря США? І не знайшовши жодних "секретних даних СБУ", прокурорським довелося вигадувати щось своє?" - задався питанням публіцист.

Далі він підкреслив, що мова йде виключно про політичну розправу: голоси південного сходу України, віддані за Зеленського і "Слуг" на президентських і парламентських виборах поступово перетікають до партії "Опозиційна платформа - За життя".

"Так що нічого нового Зе-команда не придумала: закриття "по свавіллю" опозиційних ЗМІ і політичне переслідування політичних опонентів. При цьому сам Зеленський нездатний ні домовитися про обмін полоненими, ні організувати вакцинацію. Йому залишається лише мстити політику, який здатний і на перше, і на друге" ,- зазначив політолог.

На завершення Джангіров застеріг прокурорів та інших учасників процесу від помилок сумнозвісного на Україні судді Родіона Кірєєва, який у жовтні 2011 року виніс несправедливий вирок Юлії Тимошенко, а після зміни влади був змушений тікати з країни.