Новини » Політика Читать эту новость на русском

Екс-спікер ВР Разумков: Партія обов'язково буде

Фото з відкритих джерел

Дмитро Разумков сподівається, що більша частина з тих, хто увійшов до МФО, буде готова приєднатися до побудови партії

Позафракційний народний депутат, екс-голова Верховної Ради Дмитро Разумков розраховує, що більшість членів створеного ним міжфракційного депутатського об'єднання (МФО) "Розумна політика" надалі приєднаються до створення його політичної партії. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Партія обов'язково буде. Якщо ми говоримо про тих, хто увійшов до МФО, то я сподіваюся, що більша частина з них буде готова приєднатися до побудови партії, створення партії. Ми не створюватимемо проект - проектів у нас вистачає, а от із партіями у нас проблема. Тому ми готуватимемо партію", - сказав Разумков у коментарі журналістам у кулуарах парламенту у вівторок.

Водночас він зазначив, що має намір зустрічатися із членами свого МФО "досить часто", оскільки "це командна робота". "Наприклад, ми вчора зустрічалися: обговорювали ті питання, які є на порядку денному. Новини обговорювали: наприклад, те саме електронне голосування, що є прямою дорогою до узурпації влади: через декілька років нам просто намалюють результати виборів", - уточнив політик.

Нагадаємо, 7 жовтня 2021 року Верховна Рада відкликала з посади голови парламенту Дмитра Разумкова. Разумков із травня до листопада 2019 року очолював політичну партію "Слуга народу", був першим номером у списку партії на дострокових парламентських виборах у 2019 році. Посаду спікера українського парламенту він обіймав з 29 серпня 2019 року.

5 листопада Разумков оголосив про створення у парламенті міжфракційного об'єднання "Розумна політика", до якого увійдуть 25 народних депутатів. За словами політика, "це люди, які дотримуються принципів, яких важко було зламати і Офісу президента" під час голосування за його відставку з посади спікера.

8 листопада Разумков оприлюднив повний список із 25 парламентаріїв, які увійдуть до міжфракційного об'єднання "Розумна політика".

Згідно з фотокопією, оприлюдненою на його сторінці, членами цього МФО стане 21 член фракції "Слуга народу" (Володимир Козак, Василь Мокан, Роман Соха, Неллі Яковлєва, Оксана Дмитрієва, Валерій Божик, Дмитро Микиша, Артем Дмитрук, Ольга Саладуха, Олег Воронько, Олександр Бакумов, Ольга Коваль, Дар'я Володіна, Михайло Новіков, Роман Бабій, Аліна Загоруйко, Костянтин Касай, Дмитро Гурін, Михайло Крячко, Євген Петруняк, Іван Юнаков), двоє представників "Батьківщини" (Андрій Ніколаєнко, Володимир Кабаченко), а також позафракційний нардеп Людмила Буймістер.

Новини за темою: Разумков заявив, що є членом фракції "Слуга народу" і має намір працювати в комітеті з питань свободи слова

Також повідомлялось, що Сергій Кострійчук, Сергій Козир та Віталій Войцеховський склали присягу народного депутата під час пленарного засідання Верховної Ради.