Дуже відверта розмова: У МЗС дали оцінку зустрічі Зеленського та Байдена

Володимир Зеленський та Джо Байден в Білому домі Reuters

Міністр наголосив, що Зеленський та Байден мали предметну розмову щодо "Північного потоку"-2

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба оцінив зустріч президента України Володимира Зеленського та президента США Джо Байдена як відверту розмову без реверансів. Про це він заявив в прямому ефірі у Facebook.

"Це була дуже відверта розмова без реверансів, і там, де у нас є питання до Сполучених Штатів, ми ці питання дуже чітко задавали, і там, де є питання у Сполучених Штатів, вони їх також дуже чітко задавали. І я цим дуже задоволений, що президенти поговорили відверто, я б навіть сказав, без дипломатії, а як два лідери двох сильних країн", - сказав Кулеба.

За його словами, лідери країн обговорили спільні ідеї, які покращать взаємини між державами та зміцнюватимуть безпеку України й безпеку Європи в цілому.

Водночас міністр наголосив, що Зеленський та Байден мали предметну розмову щодо "Північного потоку"-2.

Новини за темою: Україна офіційно запропонувала США приєднатися до переговорів щодо Донбасу

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що президент США Джо Байден особисто підтримує вступ України до Північноатлантичного альянсу. Український лідер зауважив, що під час зустрічі з американським колегою Джо Байденом обговорили проблеми безпеки в Чорноморському регіоні, проте він не може розкрити деталі домовленостей.