Дубовий про тиск на Медведчука: Сценарій простий - абсолютне правове свавілля, вакханалія і політичне переслідування

Голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Причиною тиску на голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука стало проведення урочистостей до Дня Перемоги - влада побачила, що він і вся команда ОПЗЖ в черговий раз зуміли об'єднати всю країну. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив член політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Ростислав Дубовий.

"Чому все так відбувається зараз? Всьому причиною, поштовхом послужило святкування 9 Травня. Влада побачила, що Медведчук і наша вся команда "Опозиційної платформи - За життя" в черговий раз зуміли об'єднати всю країну. Влада Зеленського побачила, що люди сьогодні підтримують всі ті принципи і дії, які ми регламентуємо і від яких ми жодного разу, ні під яким тиском, не відмовилися", - зазначив політик.

При цьому він припустив, що ситуація може посилитися. "Може скластися так, що вони (влада, - ред.) вдадуться і до фізичного знищення опозиції. Це необхідно враховувати, тому що влада сьогодні розгублена. Вони прекрасно розуміють, що їх правлінню приходить кінець. Якщо сьогодні запитати на вулицях Луганщини, Сєвєродонецька, чи підтримують Віктора Медведчука, всі кажуть "так, однозначно". Медведчук - це мир в Україні, Медведчук - це зниження тарифів, це зменшення заробітних плат топ-чиновників, ліквідація всіх цих наглядових рад держпідприємств. Весь цей план дій був презентований нашою командою та її лідером Віктором Медведчуком", - пояснив Дубовий.

Водночас, розмірковуючи про те, якими можуть бути подальші дії влади, політик сказав, що "сценарій дуже простий - це буде абсолютне правове свавілля і вакханалія, і політичне переслідування з боку самої центральної влади і підручних їй правоохоронних органів".

"Всі ці справи і виїмки не варті. Жодного реального доказу немає і бути не може, тому що Медведчук - законослухняний громадянин України і він не збирається ховатися від цієї злочинної влади", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше голова політради "Опозиційної платформи - За життя", народний депутат Віктор Медведчук заявив, що все, що сьогодні відбувається з ним, є політичною розправою за принципову політичну позицію.
 
При цьому він зазначив, що знаходиться в Україні і не збирається ховатися від правосуддя. Однак, на його думку, справжньою метою проведення у нього протизаконних обшуків було, в порушення встановленої процедури, вручити йому сфабриковану за наказом влади підозру в державній зраді.