"Добивають "нормандський формат": Кулеба прокоментував публікацію листування РФ із Німеччиною та Францією

Фото з відкритих джерел

Міністр вважає, що Росія не зацікавлена в розвитку перемовин

Росія публікацією дипломатичного листування з Німеччиною та Францією прагне "добити" "нормандський формат". Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час брифінгу.

За словами Кулеби, в таких діях РФ "немає нічого доброго". "Росія своїми діями просто "добиває" "нормандський формат", демонструє, що вона не зацікавлена в його розвитку. І, безумовно, підриває залишки довіри до себе. Можу сказати одне: ми домовилися з німецьким і французьким колегами, що не подаруємо Росії розкіш знищити "нормандський формат" чужими руками", - висловився міністр.

Водночас він додав, що Україна, Німеччина та Франція продовжуватимуть працювати над залученням РФ до переговорного процесу. Проте публікація конфіденційного листування значно ускладнить цю роботу.

Новини за темою: Німеччина та Франція звинуватили Росію у зриві "нормандської зустрічі"

Нагадаємо, нещодавно Міністерство закордонних справ Росії опублікувало дипломатичне листування російського міністра Сергія Лаврова з очільниками МЗС Франції та Німеччини Жан-Івом Ле Дріаном та Гайко Маасом. Зокрема, Лавров назвав умовою "нормандської зустрічі" підготовку підсумкової заяви. Москва вважає, що в документі має йтися про організацію прямого діалогу України з ОРДЛО.