До кінця поточного року Україна внесе в ООН оновлені резолюції щодо Криму, - Зеленський

Володимир Зеленський Reuters / Lucas Jackson

Глава держави наголосив, що Україна розраховує на підтримку Ізраїлю в цьому питанні

Президент Володимир Зеленський на спільному брифінгу з ізраїльським президентом Іцхаком Герцогом заявив, що Україна внесе на розгляд Генеральної Асамблеї ООН оновлені резолюції щодо Криму до кінця 2021 року. Глава держави наголосив, що Україна розраховує на підтримку Ізраїлю в цьому питанні. Про це повідомляє "РБК-Україна".

"Ми вдячні Ізраїлю за принципову підтримку України, нашого суверенітету і територіальної цілісності. Розраховуємо, що ця позиція буде зберігатися і далі, зокрема, в рамках ООН, де до кінця цього року Україна внесе на розгляд Генеральної Асамблеї оновлені резолюції щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму і мілітаризації півострова", - сказав Зеленський.

Новини за темою: Євросоюз узгодив розширення персональних санкцій проти РФ через Крим, - ЗМІ

Раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомляв, що Кабінет міністрів України затвердив Стратегію деокупації Криму. Очікується, що цей документ стане комплексною дорожньою картою з повернення Криму.

Нагадаємо, Європейський парламент закликав ЄС бути готовим не визнавати вибори до Держдуми Росії. Про це йдеться в проекті майбутньої стратегії відносин ЄС із Росією.