Дмитро Дорошенко: "Плівки Бігуса" - підробка, і я маю намір довести це в суді

Денис Бігус Фото з відкритих джерел

Дмитро Дорошенко, голос якого нібито є на оприлюднених Денисом Бігусом нібито записах телефонних розмов голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, вчергове зазначив, що ці "плівки" – брехня, і заявив про намір довести це в ході судового процесу.

Дорошенко наголосив, що ніколи не спілкувався з Медведчуком телефоном і, тим більше, не обговорював питання Донбасу.

"Будь-яка людина, яка зі мною спілкувалася, не кажучи вже тих, які мене знають особисто, вони чудово розуміють, що голос на "плівках" - це не мій голос, що це сфальсифіковані "плівки". Все це - настільки низькопробний матеріал, який не витримує жодної критики. Я ніколи не спілкувався з Віктором Володимировичем телефоном, ніколи не обговорював із ним ніяких переговорів щодо Донбасу, і, тим більше, повторюся, це не мій голос на "плівках", – сказав Дорошенко.

Він також окреслив перспективу судового розгляду з Бігусом щодо оприлюднення останнім неправдивої інформації.

"Бігус і ця програма представила все це так, що нібито це був я і я організовував якісь домовленості, я спілкувався безпосередньо з Віктором Володимировичем. Для мене це був шок. Я не знав, що робити, кому пред'являти претензії. Я написав на своїй сторінці в Facebook, що потрібно дійсно подавати до суду, доводити до логічного кінця і виводити правду на поверхню", – додав Дорошенко.

У травні Дмитро Дорошенко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що збирається звернутися до суду з позовом до тих, хто поширив або збирається поширювати про нього неправдиву інформацію.

"Готуємо документи для подання позову до суду. За поширення неправдивої інформації Бігус і компанія повинні нести відповідальність... З жалем змушений констатувати, що професія журналіста-розслідувача в Україні остаточно виродилася. На виході маємо порожнє псевдорозслідування з поспіхом сфабрикованими "доказами" і відвертими домислами.

Вірю в те, що у суду вистачить мужності піти проти системи і прийняти справедливе рішення. Ті, хто поширює неправдиву інформацію, мають бути покарані", – написав тоді Дорошенко.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський нагородив експертів СБУ, висновки яких щодо цих "плівок" лягли в основу звинувачення голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя " Віктора Медведчука.

Своєю чергою, народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін вважає, що такі державні нагороди слід розцінювати як хабар, який чинна українська влада дала експертам за завідомо незаконні експертні висновки.

Журналісти на каналі "Перший Незалежний" у прямому ефірі показали, що будь-яка людина, яка має доступ в інтернет, може змонтувати фальшивий голос.