Для підтримки у конфлікті на Донбасі: Швеція готова відправити військовослужбовців в Україну

Фото з відкритих джерел

Глава Міноборони країни підтримав пропозицію країн Балтії щодо проведення навчальної місії в Україні під керівництвом ЄС

Міністр оборони Швеції Пітер Хультквіст заявив про готовність відправити в Україну шведських військовослужбовців для підтримки у конфлікті, що триває на Донбасі. Про це з посиланням на Sveriges Radio повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Наша солідарність з Україною завжди має бути дуже чіткою", - заявив Пітер Хультквіст.

Глава Міноборони Швеції підтримав пропозицію країн Балтії щодо проведення навчальної місії в Україні під керівництвом ЄС. Це може означати, що Швеція відправить в Україну офіцерів для навчання військових.

"Ми бачимо в цьому важливу частину прагнення ЄС зробити свій внесок у забезпечення суверенітету України", - наголосив Хультквіст.

Новини за темою: Міноборони додатково придбає ще одну партію безпілотників Bayraktar у 2022 році

Раніше повідомлялося, що на тлі загрози військового вторгнення Російської Федерації Велика Британія може перекинути до України до 600 британських військовослужбовців. Оперативна група готова розвернутися на українській території в стислі терміни.

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація, що Сполучені Штати Америки занепокоєні концентрацією російських військ поблизу кордонів України, тому попередили європейських партнерів про можливе вторгнення РФ. Водночас джерела журналістів спростовують прагнення Москви розпочати повномасштабну війну.