Десять днів на звільнення Єрмака. Протестувальники на Банковій поставили Зеленському ультиматум

Страна.ua

Сьогодні, 21 листопада, на восьму річницю початку Євромайдану на головній площі столиці зібралися учасники ходи, які пройшли маршем до каплиці на Алеї Героїв Небесної Сотні і вшанували пам'ять загиблих за часів Майдану 2014, після чого дісталися до Офісу президента України.

Там протестувальники поставили Зеленському ультиматум: 10 днів на звільнення Єрмака, а також анонсували нову акцію 1 грудня.

Про це повідомляє журналіст "Страны" з місця подій.

"Якщо за ці 10 днів Зеленський не звільнить керівника Офісу президента Андрія Єрмака, ми на цьому місці оголосили безстрокову акцію протесту до тих пір поки Єрмак буде на своїй посаді", - заявили організатори протесту, після чого закликали своїх прихильників розходитися.

У марші "не втрачаємо гідності. Захищаємо свободу" взяли участь близько 500-700 осіб, серед них-велика кількість прихильників екс-президента Петра Порошенка. Учасники маршу розтягнули е великий банер із зображенням Володимира Зеленського і керівника його офісу Андрія Єрмака з написом "їх брехня принижує. Захистимо нашу гідність".