Новини » Політика Читать эту новость на русском

Держприкордонслужба: На межі України та Білорусі наразі немає груп мігрантів

Також не відмічалося спроб перетнути кордон України нелегальними мігрантами

Фото з відкритих джерел

Наразі прикордонники не фіксують появи груп мігрантів із Білорусі на українській ділянці кордону. Спроб перетину кордону також не було. Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України — прес-секретар Андрій Демченко, передає "УНН".

“Ситуація не змінилася, ми не фіксуємо груп нелегальних мігрантів поряд нашого кордону, які б збиралися з Білорусі. Також не відмічалося спроб перетнути кордон України нелегальними мігрантами”, — розповів Демченко.

За його словами, продовжуються заходи з посилення охорони кордону з Білоруссю, як силами Державної прикордонної служби, так і резервами з інших відомств.

Новини за темою: Міноборони Польщі звинувачує білоруських силовиків у керуванні діями мігрантів

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.