Депутати ОПЗЖ та активісти руху "Патріоти - За життя" провели біля Батьківщини-Матері акцію вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни: Фоторепортаж

ОПЗЖ

Народні депутати від "Опозиційної платформи - За життя", активісти Всеукраїнського руху по боротьбі з фашизмом "Патріоти – За життя", кияни взяли участь в акції вшанування пам'яті жертв Великої Вітчизняної війни в 80-ту річницю початку ВВВ у вівторок у Києві.

Ілля Кива підкреслив важливість збереження пам'яті про великий подвиг радянського воїна-визволителя.

"Пам'ять про загиблих ми повинні шанувати, адже їх подвиг самопожертви дав нам можливість бачити це сонце і небо, вдихати це повітря. За це віддали свої життя понад 20 мільйонів людей. Як би сьогодні брудні політикани не намагалися понівечити історію і прищепити нашому народу комплекс зради, пам'ятайте: ми - нащадки великих людей. Сьогодні ми згадуємо тих, хто пішов на війну, дав нам можливість жити, просочивши українську землю своєю кров'ю", - зазначив нардеп.

У свою чергу народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Чорний зазначив, що на сьогодні вкрай важливо збереження пам'яті про учасників ВВВ і справедливості.

"Сьогодні треба справедливо звернутися до нащадків усіх народів Радянського Союзу, які брали участь у визволенні, в тому числі і нашої рідної України, від німецько-фашистських загарбників, і заявити: ми з вдячністю згадуємо цих героїчних людей. Пам'ять сьогодні як ніколи важлива, і вона повинна бути справедливою. Зараз певні сили намагаються стерти цю пам'ять в головах українців. Але ми повинні пам'ятати цей Подвиг, і ми говоримо - фашизм не пройде! Слава нашим предкам, слава великому радянському народу-визволителю", - сказав він.