Депутат "Слуги народу" Павло Фролов пішов у декрет

Слуга Народу

Відпустка депутата триватиме 11 днів

Депутат фракції "Слуга народу" Павло Фролов пішов у декрет. За словами Фролова, його відпустка триватиме 11 днів Про це повідомляє прес-служба "Слуги народу".

"Понад два місяці тому у Павла Фролова, народного депутата від "Слуги народу", народилася донечка. Він першим серед колег взяв відпустку за новим законом про рівні можливості матері та батька на догляд за дитиною, який у народі отримав назву "декрет для тата", - йдеться в повідомленні.

За словами нардепа, він дуже любить свою доньку та розуміє, що вона з перших днів життя потребує його уваги. А через робочий графік така нагода трапляється рідко. 

"Тому я вирішив, що просто зобов’язаний скористатися шансом і взяти хоча б тиждень відпустки, щоб насолодитися батьківством і допомогти дружині доглядати за донечкою. Хочу своїм прикладом показати, що взагалі тепер є така можливість. Щоб чоловіки допомагали своїм дружинам, на рівних брали участь у вихованні, поринали у батьківство з перших днів життя дитини", - сказав Фролов.

Нагадаємо, на початку травня президент Зеленський підписав закон, який дає можливість для батька отримати декретну відпустку. Таким чином закон урівнює права батька та матері та не обмежує права батька на декретну відпустку. Раніше батько дитини, бабуся чи дідусь могли піти у декретну відпустку лише за умови надання довідки з місця роботи матері, яка виходила на роботу до закінчення терміну її декрету.