День Перемоги: Всеукраїнський автопробіг та покладання квітів до меморіалів Вічного вогню від Молодіжного Крила ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

На честь святкування Дня Великої Перемоги активісти молодіжного крила ОПЗЖ та партії ОПЗЖ організували всеукраїнські автопробіги, урочисті привітання ветеранів та покладання квітів до меморіалів Перемоги.

У заході взяли участь Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Полтава, Херсон, Сєвєродонецьк, Кривий Ріг, Ужгород, Миколаїв, Краматорськ, Запоріжжя.

У Києві автопробіг почався о 9:00, колона стартувала від Пам'ятника засновникам Києва і, під акомпанемент радянських військових пісень, з прапорами, просувалася через центральну частину міста до місця покладання квітів – Вічного вогню. У святкуванні взяли участь Віктор Медведчук, Артем Марчевський, Віктор Чорний, Нестор Шуфрич, Юрій Бойко, Рінат Кузьмін, Ілля Кива, Олександр Качний, Наталія Королевська, партійці Молодіжного Крила ОПЗЖ.

"Ми шануємо і пам'ятаємо подвиг наших предків. Наші діди перемогли фашизм ціною неймовірних зусиль, завдяки згуртованому духу, вірі і прагненню жити в мирному суспільстві, заснованому на непорушності прав людини, рівності і справедливості.

Мільйони життів по всій Європі були врятовані від фашизму радянським солдатом. Врятовані цілі покоління, ми з вами. Ми не забудемо великий подвиг наших предків, як би нинішня влада не намагалася стерти нашу героїчну пам'ять. Наше завдання - згуртуватися перед обличчям сьогоднішніх викликів і не дозволити знищити нашу історію і країну, піклуватися про ветеранів, про яких влада воліє не згадувати.

У цей великий день хочеться ще раз привітати ветеранів, побажати їм міцного здоров'я і від щирого серця подякувати за перемогу!" - сказав Артем Марчевський, керівник Молодіжного Крила ОПЗЖ.

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Молодіжне крило ОПЗЖ

Прес-служба Молодіжного Крила