Новини » Політика Читать эту новость на русском

Деякі країни ЄС вважають, що Україні поки зарано вступати до НАТО, утім, ми зможемо їх переконати, - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов Фото з відкритих джерел

Також секретар РНБО зазначив, що Канаді буде не складно підтримати заявку України на вступ до НАТО

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов в інтерв'ю "Укрінформ" заявив, що деякі країни Європейського Союзу вважають, що Україні поки що зарано вступати до НАТО. Втім, за його словами, Україна рано чи пізно зможе їх переконати в зворотньому. Про це повідомляє "Цензор.нет".

"Не думаю, що Канаді буде складно підтримати таку пропозицію. Проблема в інших країнах, які входять до ЄС та вважають, що це робити поки зарано. Утім, ми зможемо їх переконати й рано чи пізно Україна стане членом Альянсу", - сказав Данілов, відповідаючи на питання, чи готова Канада підтримати заявку України на вступ до НАТО.

Новини за темою: Піднімають ставки для перемовин: Данілов прокоментував дії Росії на кордоні з Україною

Коментуючи інформацію про так звану втому від України та її постійних проблем, секретар РНБО зазначив, що, перебуваючи в Канаді, нічого про це не чув.

"Ні, не було нічого подібного. Я можу із впевненістю сказати, що ми чітко усвідомлюємо, де перебуваємо і що треба робити", - наголосив Данілов.

Нагадаємо, раніше міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що питання вступу України до НАТО наразі не стоїть на порядку денному. Тоді він додав, що вважає необхідним виконувати "домашнє завдання". Згодом він заявив, що Україну скоро проситимуть вступити до Північноатлантичного альянсу.