Данілов виступив за перехід до президентської республіки в Україні

Секретар РНБО Данілов, як розповідають джерела "Страны", виконує на засіданнях Ради лише функцію модератора Цензор.нет

Секретар РНБО вважає, що краще буде, якщо Україна стане жорсткою президентською республікою з відповідальною людиною на чолі

Секретар РНБО Олексій Данілов виступив за перехід до жорсткої президентської республіки в Україні. У такому разі головою виконавчої влади став би президент, а серед його повноважень було би призначення уряду. Про це він заявив в інтерв'ю "РБК-Україна".

Данилов вважає неправильним те, що зараз уряд формує парламент. 

"Якщо ви хочете мою особисту думку, я можу сказати... Я за жорстку президентську республіку. Чому? Тому що тоді є відповідальна людина, яка розуміє, на що вона йде, навіщо і так далі. Можуть бути парламентсько-президентські республіки? Так, вони можуть існувати, але в умовах, коли є вже усталена демократія, яка має своє коріння; для цього повинні пройти століття", - сказав Олексій Данілов.

Варто зазначити, що Зеленський заявляв: не бачить сенсу вносити зміни до Конституції, посилюючи свої повноваження. 

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов упевнений, що олігархи впливають на законодавчу владу в Україні. За словами чиновника, прийняття закону про олігархів не відлякає інвесторів. "Це треба визнавати, що вплив олігархів на законодавчу владу існує, на превеликий жаль. Якщо вони мають вплив - це загроза", - сказав Данілов.