Данілов обговорив з міністром оборони Канади безпекову ситуацію

Секретар РНБО Данілов, як розповідають джерела "Страны", виконує на засіданнях Ради лише функцію модератора Цензор.нет

Секретар РНБО також візьме участь в одній із сесій Галіфакського безпекового форуму

У Канаді в ході візиту на Галіфакський безпековий форум секретар Ради національної безпеки та оборон Олексій Данілов обговорив ситуацію навколо українських кордонів із міністром національної оборони Анітою Ананд. Про це повідомляє прес-служба РНБО.

"У рамках роботи Форуму Секретар РНБО України Олексій Данілов, заступник Керівника Офісу Президента України Роман Машовець та заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко обговорили безпекову ситуацію навколо українських кордонів з Міністеркою національної оборони Канади Анітою Ананд", - йдеться в прес-релізі.

Новини за темою: На засіданні в РНБО піднімалося питання відкритості і закритості певних месенджерів, - Данілов

Повідомляється, що секретар РНБО України також візьме участь в одній із сесій у рамках Форуму, який триватиме 19-21 листопада.

Крім того, у рамках робочого візиту Данілов обміняється думками щодо ситуації у сфері безпеки в Україні та світі з керівниками органів безпеки країн-учасниць форуму.

Раніше президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, який перебувв у Києві з робочим візитом.