Данілов анонсував засідання РНБО щодо санкцій проти українців зі списку США

Олексій Данілов УНІАН

Рішення не буде пакетним

Рада національної безпеки і оборони України на засіданні розгляне питання запровадження санкцій проти українців, які є фігурантами санкційних списків США. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов під час брифінгу.

За словами чиновника, рішення не буде пакетним, а кожен випадок розглянуть окремо. "У нас 110 громадян, які перебувають під санкціями США, пов'язаними з нашою територіальною цілісністю. Це наші партнери ввели санкції проти тих, хто брав активну участь безпосередньо в 2014 році на території Криму", - висловився Данілов.

При цьому щодо 9 громадян України США застосували обмеження за втручання у вибори. "Є люди, які потрапили під санкції за кіберзлочини ... і за "законом Магнітського". Щодо кожної людини ухвалюватимуть окреме рішення. І через певний проміжок часу відбудеться засідання РНБО, і в разі потреби ухвалять відповідне рішення щодо цих людей про санкції з боку України. Хто це буде - ми прізвища не називаємо", - сказав секретар РНБО.

Новини за темою: Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти юридичних та фізичних осіб, причетних до розроблення вірусу NotPetya

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони про запровадження санкцій проти російських банків. До санкційного списку потрапили десятки банківських установ, зокрема "Сбербанк" і ВТБ.