Чи станеться закриття кордонів у разі виключення України із "зеленої" зони ЄС: Пояснення МЗС

Тотального закриття не варто очікувати

Фото з відкритих джерел

Українцям не варто очікувати на повне закриття кордонів у разі виключення України з "зеленої" зони ЄС. Про це під час брифінгу повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба, передає "РБК-Україна".

"Остаточне рішення про поїздки приймає кожна країна ЄС окремо на національному рівні. Досвід деяких наших сусідів, які у попередні тижні були виключені з "зеленого" списку ЄС, демострують, що не слід очікувати тотального закриття кордонів", - заявив Кулеба.

За його словами, українцям потрібно ретельно вивчати умови перетину кордону в кожну країну.

Новини за темою: Кулеба заявив, що під час слухання морської справи в Гаазі дипломати "вщент розбили російські нісенітниці"

Крім того, Кулеба зазначив, що МЗС України продовжує тримати руку на пульсі навіть у цих умовах.

"МЗС працює, щоб в умовах пандемії коло країн для подорожей залишалось максимально широким і надалі розширювалось. Ми будемо застосовувати всі інструменти, щоб залишитими відкрити для українцям максимальну кількість країн", - повідомив він.

Нагадаємо, раніше у МЗС повідомили, що у разі зростання показників захворюваності на COVID-19 в Україні ЄС може ухвалити рекомендацію про виключення нашої держави зі списку країн, громадяни яких можуть здійснювати несуттєві поїздки до Євросоюзу.