Чужим тут не місце: Арахамія видалив Разумкова з чату "слуг народу"

За словами голови фракції, присутність опозиційних політиків у чатах чужих фракцій – не варіант

Давид Арахамія Слуга Народу / Facebook

Спікера ВР Дмитра Разумкова видалили з чату "слуг народу". Глава фракції Давид Арахамія вважає, що чужим там не місце. Про це повідомляє "PavlovskyNews", у якого є джерела всередині СН.

За інформацією телеграм-каналу, спікера Ради виключив зі спільноти особисто глава фракції Давид Арахамія, пояснивши свій вчинок поведінкою Разумкова на Погоджувальній раді.

"Присутність опозиційних політиків у чатах чужих фракцій – не варіант", - написав Арахамія.

Тим часом глава партії Олександр Корнієнко заявив, що серед "слуг" вже зібрано 190 голосів за відставку Разумкова. При цьому прихильникам Разумкова він порадив займатися своїм політичним майбутнім, але поки з фракції їх виключати не будуть.

Як уточнив Корнієнко, він не впевнений, що рішення позбавити Разумкова депутатського мандата підтримає фракція СН.

Новини за темою: "Спроби можуть бути": Разумков не виключає, що його можуть спробувати позбавити депутатського мандата

Нещодавно повідомлялося, що депутати Верховної Ради України розглянуть питання відставки голови ВР Дмитра Разумкова у четвер, 7 жовтня. 

Також у "Слузі народу" вважають конфлікт зі спікером Верховної Ради Дмитром Разумковим "внутрішньофракційним" і назвали основного кандидата йому на заміну. За словами народного депутата з фракції "Слуга народу" Євгенії Кравчук, "зараз основний кандидат – це Руслан Стефанчук".