Чотири українські олігархи стали недоторканними при Зеленському, - Корнійчук

Liga.net

Більше того, люди олігархів займають посади в держпідприємствах, каже аналітик

Інтереси чотирьох українських олігархів - Ігоря Коломойського, Ріната Ахметова, Дмитра Фірташа і Віктора Пінчука - не будуть порушені при цій владі. Перелічені особи стали недоторканними за президента Володимира Зеленського.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" заявив політичний аналітик Дмитро Корнійчук.

"Не буде ніякого переділу, пов'язаного з олігархами, на яких спирається Зеленський. Коломойський, Ахметов, Фірташ, Пінчук - це чотири олігархи, які є недоторканними, тому що вони є основою цієї всієї влади Зеленського і його режиму. Тобто у них все добре при Зеленському. Тому ні в кого з них ніхто нічого забирати не буде", - сказав експерт.

Новини за темою: Новий міністр енергетики: Професіонал чи агент олігархів?

За його словами, максимум, що зробить влада, - влаштує балаган, як на засіданні РНБО, коли обговорювався закон про боротьбу з олігархами.

"Якими олігархами, що (буде. - Ред.) прийматися, за якими критеріями? Ну, головне - показати, що, бачите, у мене ж іде боротьба з олігархами. І при цьому, одночасно з цим, люди олігархів сидять на всіх держпідприємствах. Мало того, той же Вітренко, в якого хороші відносини з Коломойським і Ахметовим, зайшов на "Нафтогаз". Новий міністр енергетики (Герман Галущенко. - Ред.), який теж був проголосований, теж людина, у якої прекрасні відносини з Коломойським, тому що він був в "Енергоатомі", а "Енергоатом" протягом останніх двох років продає нижче собівартості електроенергію Коломойському", - додав Корнійчук.

Нагадаємо, раніше Корнійчук, коментуючи ціну на газ, сказав, що Зеленський провернув аферу, про яку 30 років мріяли українські олігархи.