Чорний про тиск на опозицію: Це відповідь на заходи, які ми провели 9 Травня

Фото з відкритих джерел

Правоохоронці під час проведення обшуку не виявили речей чи матеріалів, які свідчили б про правопорушення. Про це заявив народний депутат України від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Чорний в ефірі телеканалу "Перший Незалежний".

"Ще раз хочу звернути увагу наших глядачів на те, що дії, які сьогодні вчиняють проти лідера "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, є продовженням провокаційних дій щодо нашої політичної сили. І я особисто це сприймаю як відповідь на проведення нами заходів 9 Травня на честь Дня Великої Перемоги. У відповідь на це чинна влада влаштувала те, що зараз відбувається", - відповів нардеп.

Він заявив, що дії влади є розправою, яку обіцяли раніше.

"П'яту годину тривають обшуки в офісі ОПЗЖ. Зараз вони вже почали проводити обшуки у приймальнях депутатів... Сам захід буде сигналом націоналістам, які радіють, і вже їх групу помітили біля будинку Віктора Медведчука. Вони, як шуліки, вже приїхали туди, напевно, з бажанням вчинити якісь протиправні дії. Але народ України зрозумів, хто насправді герої, а хто про це тільки говорить!" - наголосив Чорний.