Чорний: Понад 20 нардепів від ОПЗЖ прийшли в суд підтримати Віктора Медведчука

Фото з відкритих джерел

Понад 20 народних депутатів з фракції "Опозиційна платформа - За життя" прийшли у суд, щоб підтримати народного депутата України, голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука.

Про це в ефірі на телеканалі "Перший Незалежний" заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Віктор Чорний.

"Суд триває. У суді присутні понад 20 депутатів нашої фракції "Опозиційна платформа - За життя". Ми уважно спостерігаємо за тим, що відбувається", - сказав Віктор Чорний.

Парламентар зазначив, що атмосфера у суді - робоча, а захист Віктора Медведчука відпрацьовує свій план дій.

"Сьогодні суд присвячений подовженню запобіжного заходу, тобто подовженню домашнього арешту. Сьогодні не розглядається питання про зміну запобіжного заходу, тому ми очікуємо рішення саме з приводу подовження цього запобіжного заходу... Мені здається, що влада не придумає нічого кращого, ніж цю ситуацію заморозити, оскільки їм точно не вигідно, щоб Віктор Володимирович Медведчук, лідер партії "Опозиційна платформа - За життя", міг діяти ефективно, виконувати політичні завдання і найголовніше - доносити українському народові правду про те, що зараз відбувається і що робить нинішня влада", - сказав нардеп.

Нагадаємо, 21 травня Київський апеляційний суд залишив Медведчука під цілодобовим домашнім арештом до 9 липня.

Раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - незаконні. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається, - політична розправа за його принципову позицію.