Чому Зеленський хоче винести питання Донбасу на референдум? - думка Павла Розенка

Місцеві референдуми дозволять вирішувати низку важливих місцевих питань Фото з відкритих джерел

Екс-віце-прем’єр зауважив, що у заявах очільника держави звучало самовиправдання

Президент України Володимир Зеленський хоче винести на референдум питання щодо Донбасу, щоб взагалі забути за його каденції про питання відновлення територіальної цілісності України.

Про це в ефірі ток-шоу "Протистояння" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив віце-прем’єр-міністр України у 2016-2019 роках Павло Розенко.

Гість студії, коментуючи заяву президента України Володимира Зеленського про те, що першим питанням на всеукраїнському референдумі може стати питання Донбасу, звернув увагу на слова очільника держави щодо причин відсутності зустрічей у "нормандському форматі".

"Було двічі повторене ще одне самовиправдання Зеленського про те, що "нормандський формат" так довго не збирається, тому що коронавірус. Після цієї фрази я зрозумів, наскільки Володимир Зеленський справді спить і бачить, щоб головне, щоб хоч якось ситуація там заспокоїлася, і все. Тому, я думаю, що на референдум він фактично винесе питання у той чи інший спосіб, щоб забути при Зеленському взагалі про питання відновлення територіальної цілісності України. Він хоче підкріпити себе, що все це "відрізаний ломоть", от колись ми побудуємо Україну, тоді вони самі до нас прийдуть. Тому що іншого варіанту немає, тому що говорити про те, що "нормандський формат" не зустрічається тому, що COVID-19… Це говорять головні "діджиталізатори" України, які пишаються, що вони все перевели у комп’ютерні технології і в онлайн-режим!" - заявив Павло Розенко.

Новини за темою: Коли Зеленський говорить про референдум щодо Донбасу, це спроба перекласти політичну відповідальність, - Якубін

Як повідомляли, 20 травня відбулася прес-конференція президента України Володимира Зеленського за підсумками двох років його перебування на посаді.

Володимир Зеленський заявив, що першим питанням на всеукраїнському референдумі, який він ініціює, може стати ситуація на Донбасі.