Через сильні зливи і повені в Італії призупинили місцеві вибори

Потужна злива в Італії Фото з відкритих джерел

Також влада закрила навчальні заклади по всьому регіону Лігурія

Через сильні дощі та повені в італійському регіоні Лігурія призупинили місцеві вибори. Про цез посиланням на La Repubblica повідомляє "УНН".

Зазначається, що через погодні умови в столиці Лігурії Генуї оголосили про закриття декількох виборчих дільниць під час проведення місцевих виборів. Підрахунок бюлетенів продовжать завтра вранці. Також повідомляється, що влада закрила автомагістраль Савона-Турин.

Новини за темою: У виборах міського голови Харкова візьмуть участь 13 кандидатів

За повідомленнями ЗМІ, через повені затопило італійську комуну Понтінвреа (провінція Савона), а кілька міст Італії постраждали через зсуви. Також влада закрила навчальні заклади по всьому регіону. За даними метеорологів, негода триватиме як мінімум до завтра.

Нагадаємо, вибори мерів і членів комунальних рад проходять у 1 192 містах і селищах Італії: від найменшої комуни країни Мортероне, де проживають всього 32 людини, до чотирьох найбільших міст Італії - Риму, Мілана, Неаполя і Турина.

Також нагадаємо, що 2 жовтня муніципальні вибори проходили в Грузії. Попередні дані Центральної виборчої комісії Грузії свідчать про те, що другі тури будуть призначені в п’яти найбільших містах країни: Тбілісі, Руставі, Батумі, Зугдіді та Кутаїсі.