Британія та Німеччина вважають, що Росія продовжує становити виклик європейській безпеці

RT

Британія та Німеччина висловили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України

Велика Британія та Німеччина домовилися зміцнювати власну стійкість на тлі російської загрози. Про це йдеться у спільній декларації про наміри глав МЗС Британії і Німеччини щодо співпраці у сфері зовнішньої політики, передає "Європейська правда".

"Оскільки Росія продовжує становити виклик європейській безпеці, ми зміцнюватимемо свою стійкість і стійкість наших партнерів до дестабілізуючої поведінки РФ", - ідеться у документі.

Водночас сторони продовжать тісно співпрацювати з іншими євроатлантичними партнерами для захисту інтересів національної безпеки.

Також міністри переконані, що конструктивні та взаємовигідні відносини з Росією можливі й відповідають спільним інтересам країн.

Разом з тим Британія та Німеччина висловили підтримку суверенітету та територіальної цілісності України.

"Ми наголошуємо, що для зміцнення українських інституцій необхідно здійснити амбітні реформи. Разом ми підтримуємо амбіційний український порядок денний реформ", - ідеться у декларації.

Новини за темою: Албанія підозрює двох росіян у шпигунстві під час військових навчань, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше посли Євросоюзу погодили продовження економічних санкцій щодо Росії. Рішення послів ЄС є формальним кроком після рішення саміту, наступний етап - затвердження Радою ЄС.