Боротьбою з олігархами влада хоче відволікти увагу від невиконаних обіцянок та закрити неугодні ЗМІ, - Павловський

pnk.tv

Також влада законом про олігархів хоче усунути з політичної арени певних олігархів та поставити на їх місце своїх людей, каже експерт

Законом про олігархів влада хоче відволікти увагу народу від тих проблем, які обіцяв вирішити президент Володимир Зеленський у ході передвиборчої кампанії. Справжня мета влади - усунути певних олігархів від політики та чинити тиск на неугодні ЗМІ.

Про це в ефірі на "Першому Незалежному" повідомив експерт з питань соціальної політики Андрій Павловський.

"Дійсно, з одного боку, це піар, пропаганда, відволікання уваги від того, що соціально-економічні питання не вирішують, вітчизняна промисловість занепадає. І вони хочуть зробити так, щоб люди забули, що Зеленський фактично не виконав жодної своєї соціальної обіцянки. Ні щодо зниження тарифів, ні щодо звільнення людей старше 70 років від сплати комунальних, що він обіцяв зробити перед парламентськими виборами, жодних інших соціальних обіцянок він не виконав. Бачимо, навпаки, зворотні процеси, що тарифи стають непідйомними і при цьому субсидії, всілякі такі речі - все урізають, щоб кількість субсидіантів зменшилася до нуля. Для цього так роблять. З іншого боку, намагання тих олігархів, які є, їх, можливо, хочуть усунути у сторону, а на їх місце поставити так званих "младоолігархів", які є в оточенні Зеленського. І мета - самим сісти на ці фінансові потоки, різні теми, "схеми" тощо", - сказав Павловський.

Експерт також додав, що законом про олігархів влада хоче "зачистити" політичне поле від своїх опонентів, зокрема, шляхом тиску на опозиційні ЗМІ.

"Ну і, безумовно, у переддень наступних парламентських і президентських виборів політична мета - "зачистити" політичне поле від своїх опонентів, зробити їх набагато слабшими та "зачистити" медіапростір, інформаційне поле. Тому що, зверніть увагу, фактично ЗМІ, які задовільняють так званий критерій, що вони якимось чином афільовані з певними олігархами, хто потрапить до списку, заборонені. Як там написано, взагалі обговорювати політичне життя в країні заборонено, мати новинні напрями тощо. Що ж, їм тільки показувати серіали та концерт "95 Кварталу". Виходить, так, тільки розважальне телебачення", - додав Павловський.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський оголосив про початок боротьби з олігархами, але головною метою цієї кампанії став голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук. Про це йдеться у статті на сайті відомої німецької медіакомпанії Bne IntelliNews.