Болгарія внесла Україну до списку "червоної зони": У Посольстві розповіли, хто зможе потрапити до країни

Болгарія закриє кордон для більшості українців із 30 жовтня

Pixabay

Болгарія внесла Україну до списку країн "червоної зони". У зв'язку з цим українцям буде обмежений в'їзд на територію країни з суботи, 30 жовтня. Про це повідомляє пресслужба Посольства України в Болгарії.

"З 30 жовтня 2021 р. на територію країни допускатимуться особи зі статусом постійного та довгострокового проживання на території Болгарії і члени їхніх сімей", - йдеться в повідомленні.

При цьому для в'їзду на територію Болгарії необхідно буде надати дійсний цифровий COVID-сертифікат ЄС про вакцинацію або про перенесення хвороби або аналогічного документа одночасно з негативним результатом ПЛР-тесту на COVID, який зроблений за 72 години до в'їзду.

Новини за темою: Болгарія продовжила режим надзвичайної епідемічної ситуації на 3 місяці

Діти від 12 до 18 років, що в'їжджають на територію Болгарії, повинні будуть пред'явити негативний результат ПЛР-тесту на COVID, який зроблений за 72 години до в'їзду в країну і сертифікований дійсним цифровим Сovid-сертифікатом ЄС про тестування на COVID або аналогічним документом, що містить ті ж дані.

У разі ненадання документа особи повинні перебувати на 10-денному карантині. Дітям до 12 років дозволено в'їжджати на територію Болгарії без надання документів по COVID.

Нагадаємо, влада Мальти оновила перелік країн, туристам з яких заборонено в'їжджати. З 21 жовтня Україна потрапила в "темно-червоний" список країни через коронавірус.