Бойко: Заява Безуглої про те, що Кузьмін не може працювати у ТСК у справі "вагнерівців", - незаконна

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Заява народного депутата від "Слуги народу" Мар'яни Безуглої про те, що її колега по парламенту від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін не може перебувати у складі тимчасової слідчої комісії у справі бійців так званої приватної військової компанії "Вагнера", є незаконною. Про це журналістам заявив співголова ОПЗЖ Юрій Бойко.

"Складно коментувати її висловлювання, вони бувають дуже суперечливими та контраверсійними. А що стосується її побажання, це абсолютно незаконно. Це наше право - відряджати до слідчої комісії представника, якого наша фракція вважає за потрібне відряджати. А депутат Кузьмін має досвід роботи у правоохоронних органах, і він професійно може оцінювати ситуацію, яка склалася з розслідуванням, яке здійснює ця ТСК. Тому ми не сприймаємо цих побажань, тим більше, що незрозуміла взагалі мотивація", - зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявив, що Мар'яна Безугла понад місяць саботує роботу тимчасової слідчої комісії у справі "вагнерівців". 

"Чого й слід було очікувати: "слуга народу" Мар'яна Безугла відмовилася працювати головою слідчої комісії у справі "вагнерівців" та інших актуальних справах про державну зраду, якщо її заступником у комісії буде Ренат Кузьмін. Так і написала у себе в ФБ: " ... Не вважаємо за можливе... " - і опублікувала лист Арахамії керівництву фракції ОПЗЖ з цього приводу. Щоправда, без підпису самого Арахамії", - написав Кузьмін.

Також він додав: "Нагадаю, що за законом про ТСК слідча комісія щодо "вагнерівцям" вже місяць як має розпочати роботу і за цей час провести не менше двох засідань. На жаль, Мар'яна Безугла замість розслідування "справи вагнерівців" формує склад Комісії зі зручних і податливих "підлеглих". Як думаєте, для яких цілей їй потрібен "інший" заступник? Вона дійсно збирається розслідувати справу про зраду на Банковій та зрив спецоперації із затримання найманців? А може, цю комісію створили спеціально для того, щоб "відмазати" зрадників Батьківщини, "злили" спецоперацію ворогові, а Мар'яна просто "відпрацьовує номер"?" - зазначив парламентар.