Бойко про справу Медведчука: Я радий, що судді не піддалися на тиск

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Я радий, що судді не піддалися на тиск і не допустили відвертого свавілля. Про це, коментуючи справу проти нардепа Віктора Медведчука, заявив співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

"У нас двоїсте відчуття після сьогоднішнього суду. З одного боку, ми задоволені, що не взяла гору думка прокуратури, яка хотіла реально просто відправити нашого колегу, нашого товариша у в'язницю за надуманим звинуваченням. З іншого боку, 26 народних депутатів підписали всі клопотання про взяття його на поруки, причому це все люди, що мають достатній життєвий досвід, поважають закон. І ми гарантували, що наш колега, Віктор Медведчук, буде ходити на допити, брати участь у роботі слідства. Ми хотіли цього, щоб у нього була свобода, щоб він міг працювати політично. Звичайно, ми створимо всі умови, що ніякого утиску не буде і він буде повноцінним гравцем на політичній арені. Але ми хотіли, щоб це було більш цивілізовано і нам надали довіру. Цього не сталося. Тим не менш, я висловлю свою думку: я дуже радий, що сьогодні судді не піддалися на тиск і не зробили відверте свавілля, яке планувалося, відправивши нашого колегу у в'язницю. Ось це, безумовно, позитив, і ось це вселяє надію на майбутнє", - сказав політик.

Нагадаємо, сьогодні, 21 травня, розглядалася апеляція на домашній арешт Віктора Медведчука. В результаті рішення суду першої інстанції залишили в силі.