Богатирьов: Ренат Кузьмін - професійний юрист з колосальним досвідом, і цілком може бути новим генеральним прокурором

112ua.tv

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін зможе стати новим генеральним прокурором, оскільки є професіоналом у сфері юриспруденції, а також має колосальний досвід. Про це в ефірі телеканалу "Перший Незалежний" заявив політолог Данило Богатирьов.

Він підкреслив, що для призначення Кузьміна на пост генпрокурора необхідна відповідна політична конфігурація в країні.

"Враховуючи те, що Ренат Кузьмін - професійний юрист, - я думаю, тут взагалі ніяких проблем не виникне", - підкреслив Богатирьов.

Нагадаємо, раніше експерти прогнозували, що рішення ЄСПЛ у справі Медведчука може стати приводом для імпічменту президенту і відставки генерального прокурора.

"Справа про незаконне утримання Медведчука під домашнім арештом та інші грубі порушення його основних прав і свобод може бути розглянута судом найближчим часом в порядку пріоритетного провадження. Схоже, Європейський суд розгляне справу Медведчука раніше за український, а рішення на його користь може стати підставою для відставки генпрокурора, голови СБУ і початку імпічменту президенту", - писав народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Ренат Кузьмін.