Бюро економічної безпеки почне роботу з аналізу незаконних схем і їх корупційного прикриття, - Мельник

Вадим Мельник Фото з відкритих джерел

За словами глави БЕБ, після цього Бюро здійснить візити до бізнесу

Директор новоствореного Бюро економічної безпеки Вадим Мельник розповів, що Бюро розпочне роботу з аналізу основних незаконних схем і їх корупційного прикриття, а вже після цього здійснить візити до бізнесу. Про це повідомляє "Українська Правда".

"Як працюватиме Бюро економічної безпеки? Не з бізнесу починаємо розслідування, а починаємо аналітичну роботу з того "схематозу", який дає бізнесу ті схеми для ухилення від податків. Виявлення та подолання "схематозу", далі - корупційне прикриття, корумповані чиновники, вони ж прикривають такі схеми... І тільки в третю чергу ми йдемо до бізнесу і говоримо - ви внаслідок використання схеми ухилилися, будь ласка, сплатіть податки, або самостійно, закон це дозволяє, або шляхом податкових перевірок", - розповів Мельник.

Новини за темою: Бюро економічної безпеки не встигне запуститись у вересні, - Мельник

Нагадаємо, 28 січня Верховна Рада схвалила створення Бюро економічної безпеки, яке має замінити податкову міліцію. За відповідний законопроект проголосували 242 народні депутати. Закон розділяє сервісну і правоохоронну функції податкової служби, ліквідує податкову міліцію і прописує створення Бюро економічної безпеки.