Новини » Політика Читать эту новость на русском

Білорусь використовує мігрантів як "біологічну зброю", - Резніков

Олексій Резніков Фото з відкритих джерел

Міністр оборони України вважає міграційну кризу на кордонах ЄС проявом агресії з боку Росії

Білорусь використовує мігрантів на кордонах ЄС як "біологічну зброю". Ця міграційна криза є проявом гібридної агресії з боку Росії. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков, повідомляє "РБК-Украиїна".

"Ця міграційна криза - це використання людей як "біологічної зброї". Мало того, вони цинічно беруть гроші з тих нещасних людей, обіцяючи їм прохід до Німеччини, але ж це неправда", - сказав Олексій Резніков. 

Він переконаний, що таким чином Росія тестує єдність країн НАТО та ЄС.

"(Ситуація з мігрантами, - ред.) - це прояв гібридної агресії з боку РФ, використовуючи дружній нам білоруський народ. Сьогодні ця атака з використанням мігрантів відбувається проти країн НАТО і ЄС, а саме Литви та Польщі", - сказав Олексій Резніков.

Новини за темою: Магазин, обмінний пункт, хот-доги: У Білорусі створили містечко мігрантів

Раніше стало відомо, що мігранти покинули польський кордон біля пункту пропуску Брузгі. Білорусь перемістила їх у транспортно-логістичний центр, який знаходиться за кількасот метрів від кордону. Людей забезпечили гарячим харчуванням, водою, спальними місцями у теплі та змінним одягом. 

Нагадаємо, Польща готова профінансувати повернення додому всіх нелегальних мігрантів, які перебувають на кордоні з Білоруссю. Однак пускати їх на територію країни не буде.