Безпекова підгрупа ТКГ провела позачергове засідання через загострення на Донбасі

Фото з відкритих джерел

Сторони обговорили порушення перемир'я

Підгрупа з безпеки Тристоронньої контактної групи щодо Донбасу провела позачергове засідання, під час якого обговорювали низку критичних порушень режиму припинення вогню з боку незаконних збройних формувань. Про це повідомила прес-служба української делегації в ТКГ у Telegram.

Також ішлося про роботу координаційного механізму для профілактики цих порушень. "Позиція української делегації, яка полягає в тому, що підгрупа з безпеки має бути частиною координаційного механізму і саме за її допомогою сторони мають верифікувати порушення режиму припинення вогню, знайшла своє практичне підтвердження", - йдеться в повідомленні.

Водночас в українській делегації закликали російську сторону вжити негайних заходів щодо припинення порушень перемир'я та повернутися до його повного дотримання.

Новини за темою: Унаслідок обстрілу представниками НЗФ на Донбасі снаряд влучив у дах приватного будинку

Нагадаємо, нещодавно на Донбасі під час обстрілу з боку незаконних збройних формувань району Авдіївки і самого міста вісім українських військовослужбовців отримали поранення й бойові травми. Противник застосовував заборонене Мінськими угодами озброєння.

Тоді в українській делегації у ТКГ заявили, що не планують скликання позачергового засідання підгрупи з безпеки ТКГ. Це пояснили попередніми відмовами РФ.