Новини » Політика Читать эту новость на русском

Берлін відхилив пропозицію Лукашенка щодо прийняття Німеччиною 2000 мігрантів

БелТА

Речник німецького уряду заявив, що ця ідея не є рішенням, прийнятним для Німеччини чи ЄС

Речник німецького уряду заявив, що Берлін не приймає пропозицію Білорусі щодо прийняття Німеччиною 2000 мігрантів, які зараз перебувають на білоруській території. Про це повідомляє Reuters.

"Ідея створення гуманітарного коридору до Німеччини для 2000 мігрантів не є рішенням, прийнятним для Німеччини чи ЄС", - сказав речник.

До того Олександр Лукашенко заявив, що Німеччина повинна прийняти 2000 біженців, пише Spiegel.

"Я чекаю відповіді ЄС на питання про 2000 біженців", - сказав Лукашенко на зустрічі з губернатором прикордонної з Польщею Гродненської області. Він попросив ЄС, і особливо Німеччину, "забрати цих людей у нас".

Новини за темою: На тлі міграційної кризи Польща може закрити кордон з Білоруссю, - прем'єр-міністр

Нагадаємо, нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.