Барановський: "Антонов" не вмістив усіх охочих, тому що президент боїться незручних запитань

Олександр Барановський Фото з відкритих джерел

Президент боїться незручних питань і прагне обмежити українців у можливостях дізнатися правду

Зеленський закриває телеканали, а на власній прес-конференції за підсумками двох років каденції не допускає ЗМІ - це свідчить про те, що президент боїться незручних питань і прагне обмежити українців у можливостях дізнатися правду - про це заявив представник Молодіжного Крила ОПЗЖ Олександр Барановський. 

"Таке велике підприємство, як "Антонов", могло вмістити всіх охочих - величезна територія, величезну кількість людей можна розмістити. Можна було запросити всіх представників ЗМІ, і навіть якби не всі змогли поставити питання, що їх цікавлять, президент продемонстрував би відкритість і демократичний підхід. Обмеження ЗМІ говорить про те, що президент боїться гострих і незручних питань і ухиляється від них.

Дивлячись на прес-конференцію гаранта, хочеться і сміятися, і плакати. Сміятися, бо президент вже два роки перебуває при владі, а його формат представлення власної діяльності не відрізняється від формату шоу. А плакати хочеться, бо ж завод "Антонов" в якості локації обраний не випадково - таким чином влада хотіла показати свої досягнення.

А насправді у нинішньої влади немає досягнень у цій сфері, хіба що недобудований літак, на якому лише зібрали фюзеляж. Те, що президент представляє як власне досягнення, - таким не є. Не компетенція президента представляти зроблений міст під Полтавою або додатки "Дія" - це могла зробити будь-яка людина. Це не рівень президента країни і не вирішені питання на рівні держави. Країна жила і може жити без "Дії" і так далі. Немає просування по заробітній платі, тарифах ЖКГ, поліпшенню якості життя.

Про все це президент говорити не хоче. Президент обіцяв нам, що добровільно піде у відставку, якщо порушить закон, - при цьому порушує Конституцію і залишається на посаді. Говорив, що будь-яка критика влади буде заохочуватися, - і закриває телеканали, що критикують владу", - сказав Барановський.