Байден запевнив, що пам'ятає свій виступ у Верховній Раді і хотів би знову приїхати в Україну

фото з відкритих джерел

Він наголосив, що США залишаються переконливо прихильними суверенітету і територіальній цілісності України

На початку зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським президент США Джо Байден заявив, що все ще пам’ятає свій виступ у Верховній Раді і хотів би колись знову відвідати Україну. Про це повідомляє "УНН".

"Я все ще пам’ятаю, як мав можливість виступити перед Радою кілька років тому, і, я сподіваюсь, у мене буде можливість повернутись", - сказав глава Білого дому.

За його словами, партнерство між двома державами наразі міцніше, аніж коли-небудь, і стане ще міцнішим.

Він наголосив, що Україна і США мають спільні цінності, і Штати "непохитно віддані досягненню нашої довготермінової цілі щодо цілісної, вільної і мирної Європи".

Новини за темою: Україна та США домовилися про перезапуск комісії з питань стратегічного партнерства

"США залишаються переконливо прихильними суверенітету і територіальній цілісності України перед лицем російської агресії, а також євроатлантичним прагненням України", - запевнив Байден.

Нагадаємо, в Білому домі проходить зустріч президентів США та України Джо Байдена і Володимира Зеленського. Переговори відбудуться в розширеному форматі, а також віч-на-віч.

Також зазначимо, що Україна і Сполучені Штати підписали угоду про співпрацю. США пообіцяли Україні новий пакет військової допомоги.