Байден після зустрічі з Путіним: Ми погодилися продовжувати дипломатичні зусилля, пов'язані з Мінськими угодами

Politico

Президент Сполучених Штатів Джо Байден під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у Женеві заявив про повну підтримку територіальної цілісності України з боку США і прихильність Мінським угодам. 

"Я передав (Володимиру Путіну, - ред.) непорушну прихильність Сполучених Штатів суверенітету і територіальній цілісності України", - заявив Байден під час брифінгу в Женеві.

Також Байден висловив свою прихильність Мінським угодам. 

"Ми погодилися продовжувати дипломатичні зусилля, пов'язані з Мінськими угодами", - заявив він, далі згадавши питання Білорусі. 

"І я висловив нашу стурбованість щодо Білорусі. Він не сперечався про те, що сталося. Він тільки сказав, що є різні думки про те, що з цим робити", - підсумував Байден. 

Нагадаємо, в Женеві завершилися переговори між президентом США Джо Байденом і лідером Російської Федерації Володимиром Путіним. До складу американської делегації увійшов державний секретар США Ентоні Блінкен, російської - міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров. Зустріч було розділено на дві частини: у вузькому складі (у присутності Лаврова та Блінкена) і в розширеному форматі.

Після завершення переговорів лідери двох країн дали прес-брифінги. 

Першим виступив президент РФ Володимир Путін. Він заявив, що під час переговорів із президентом Америки вони обидва виступили за виконання Мінських угод для врегулювання конфлікту на Донбасі.