Авторитетні американські ЗМІ опублікували статтю лідера української опозиції Віктора Медведчука "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?"

Співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Зарубіжні ЗМІ продовжують підтримувати лідера української опозиції Віктора Медведчука, і критикують репресивні заходи щодо нього, які застосовує нинішня влада в особі президента Володимира Зеленського.

Зокрема, американське видання The Libertarian Republic опублікувало статтю голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?", яку опозиційний політик написав, аналізуючи статтю президента Росії Володимира Путіна.

Зазначимо, The Libertarian Republic - це журнал новин вільного ринку, культури і громадської думки, в якому публікуються статті видатних лібертаріанців, консерваторів, незалежних політиків, і іноді і демократів.

Раніше статтю Віктора Медведчука опуліковало впливове американське видання Time Business News.

Нагадаємо також, що 23 серпня на сайті "Опозиційної платформи – За життя" вийшла стаття "Якою може бути Україна? Якою бути Україні?" авторства Віктора Медведчука. У ній він серед іншого пише, що президент Російської Федерації Володимир Путін говорить про один народ, об'єднуючи російський і український народ, а президент України Володимир Зеленський пропонує російським і російськомовним або асимілюватися, або емігрувати в Росію. При тому, що Путін і Зеленський говорять абсолютно про різне, вони запускають єдиний процес – Зеленський виганяє, а Путін запрошує українських громадян.