Атака Зеленського на Медведчука буде з тріском провалена, як і все, за що береться Зе

Прес-служба України

Політика Володимира Зеленського на посаді президента - це гримуча суміш пафосних обіцянок і гучних провалів, приправлена вже звичним порушенням законів і Конституції. Єдине, чим зміг похвалитися Зеленський на прес-конференції, - боротьбою з Медведчуком. Це при тому, що боротьба ця буде з тріском програна, як і все, за що брався Зеленський раніше.

А як же закінчення епохи бідності? Де зниження тарифів? Чому досі немає миру на Донбасі? Як так вийшло, що президента в парламенті представляють ґвалтівники, клоуни та інші "тищенки"? Хто розкрадає гроші на "Великому будівництві"? Чому в Офіс президента регулярно їздять гінці олігархів? Чому в лікарнях немає вакцин від коронавірусу? Чому... та таких "чому" десятки, якщо не сотні.

А найбільш огидне тут, що подвійні стандарти Зеленського вже не просто дратують, вони реально завдають шкоди країні - і фінансової, і іміджевої. Президент із серйозним виразом обличчя у своїх відосиках заявляє, що з агресором ніяких справ країна не матиме. А сам таємно платить комуналку владі Криму за квартиру дружини на півострові. Щоб раптом не відібрали - втрачати своє кровне Зеленський не готовий.

Торгувати з Росією не можна, так? Звичайно, якщо тільки ви не "Квартал 95". Тому що друзям можна. Серіал "Папік", який студія продала в Росію, досі приносить Зеленському дохід - два роки поспіль президент вказує у своїй декларації понад 4 млн гривень роялті від використання торгової марки "Квартал 95". 

Олігархам - бій? Адже так обіцяли? А от Ахметов про це нічого не чув, а тому регулярно проводить зустрічі з найближчим оточенням президента і отримує від держави багатомільярдні преференції.

Чи варто згадувати про держдачу, на яку Зеленський ніби заїжджав на кілька місяців, але живе там уже рік?

Лицемірство Зеленського призвело до того, що відсоток громадян, які все ще вірять йому, впевнено знижується. Шанувальників Зе вже в два рази менше, ніж було два роки тому. У два рази. І зараз питання в тому, чи поб'є Зеленський антирекорд Ющенка щодо падіння рівня довіри. Всі шанси є.