Новини » Політика Читать эту новость на русском

Атака можлива з окупованого Криму та через Білорусь: Розвідка США щодо вторгнення РФ в Україну

За даними ЗМІ, майже половина тактичних російських груп уже на позиціях, а будь-яке вторгнення супроводжуватиметься підтримкою авіації

Фото з відкритих джерел

Розвідка США відкрила плани Росії щодо можливого вторгнення в Україну. Можлива атака з окупованого Криму, через кордон з Росії та через Білорусь. Про це з посиланням на Bloomberg повідомляє "РБК-Україна".

Так, у ЗМІ описали ймовірний сценарій дій Кремля:

- російські війська заходитимуть до України з окупованого Криму, через кордон з Росії та через Білорусь;

- одночасно орієнтовно 100 батальйонних тактичних груп - потенційно 100 000 солдатів. Вони можуть бути розгорнуті для "операції на перетятій місцевості та в умовах холоду";

- операція охоплює більшу територію і підготовлення до потенційно тривалої окупації.

Новини за темою: Загроза військового вторгнення РФ в Україну існує, - Кулеба

Джерела стверджують, що майже половина тактичних російських груп уже на позиціях, а будь-яке вторгнення супроводжуватиметься підтримкою авіації.

Резервісти будуть займатись організацією безпеки території на пізнішому етапі після того, як тактичні батальйони прокладуть шлях. Хоча Росія публічно не оголосила про призов, пише видання.

США також розповіли, що відбувається зростання російської дезінформації, спрямованої проти Києва. Ба більше, Кремль найняв агентів, щоб спробувати посіяти дестабілізацію всередині української держави.

Нагадаємо, Франція стурбована нарощуванням російських військ уздовж кордону України. Міністр закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан попередив Росію про важкі наслідки.