Новини » Політика Читать эту новость на русском

Артема Дмитрука офіційно виключили із фракції "Слуга народу", - Гончаренко

Фото з відкритих джерел

Артем Дмитрук був обраний у Верховну Раду від Київського району міста Одеси

Народного депутата України Артема Дмитрука офіційно виключили із фракції "Слуга народу". Про це в телеграм-каналі повідомив народний депутат Верховної Ради України VIII й IX скликань, член фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко.

Повідомляється, що оголошення про виключення Артема Дмитрука із фракції "слуг" щойно зробив перший віце-спікер Олександр Корнієнко.

"Він (Артем Дмитрук, - ред.) був обраний в Раду від Київського району міста Одеси. Увійшов до МФО екс-спікера Дмитра Разумкова", - написав Олексій Гончаренко.

Новини за темою: "Слуга народу" розпочинає процедуру виключення Артема Дмитрука з фракції

Нагадаємо, члени парламентської фракції “Слуга народу” вирішили виключити зі свого складу народного депутата Артема Дмитрука. Відповідне рішення члени фракції ухвалили на засіданні в понеділок, 15 листопада, повідомила речниця фракції “СН” Юлія Палійчук у телеграм-каналі.

Артем Дмитрук – народний депутат від фракції "Слуга народу", обраний на позачергових парламентських виборах 2019 року на окрузі № 133 в Одеській області. Є членом Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

Варто зазначити, що Дмитрук голосував проти відкликання Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради і проти призначення на цю посаду Руслана Стефанчука.