Албанія, Норвегія, Чорногорія та Україна приєдналися до рішення Євросоюзу продовжити санкції проти Росії

Фото з відкритих джерел

На даний момент в списку санкцій - 177 фізичних і 48 юридичних осіб

Норвегія, Чорногорія, Албанія і Україна приєдналися до продовження на півроку санкцій щодо фізичних осіб та організацій РФ "за підрив територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України". Про це повідомила Рада ЄС, інформує "Інтерфакс-Україна".

"Країни-кандидати (на вступ до ЄС) Чорногорія та Албанія, Країна Європейської асоціації вільної торгівлі Норвегія... а також Україна приєдналися до рішення Ради ЄС", - йдеться в заяві від імені глави дипломатії ЄС Жозепа Борреля.

Новини за темою: Зеленський ввів у дію рішення РНБО про впровадження економічних санкцій проти чотирьох компаній

На даний момент в списку санкцій - 177 фізичних і 48 юридичних осіб.

Санкції передбачають обмеження на поїздки в країни Європейського Союзу, заморожування фінансових активів і заборону на надання грошових коштів або інших економічних ресурсів включеним до списку санкцій особам.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, 4 жовтня посли Євросоюзу погодитися додати ще 8 осіб до списку персональних санкцій проти РФ, введених після початку тимчасової окупації Криму. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, який висвітлює теми європейської політики щодо східних країн-партнерів.