Адвокати: Обшук у приймальні Медведчука провели за особистим дорученням Венедіктової

Скріншот із відео

Обшук у приймальні голови політради "Опозиційної платформи - За життя" народного депутата Віктора Медведчука був організований виключно на підставі клопотання генерального прокурора України Ірини Венедіктової. Про це журналістам заявили адвокати Дмитро Лойфман і Юрій Татьков. 

"Враховуючи те, що у цій справі вже раніше провели обшук, і генпрокурор повторно, точно знаючи, що це приймальня народного депутата, намагається ввести в оману слідчого суддю, приплітає прізвища мені невідомих людей, що у них там є робочий кабінет. І на цій підставі слідчий суддя санкціонує проведення обшуку. А генпрокурору було відомо, що там знаходиться приймальня народного депутата. Як на мене, це свідчить про спроби створити докази штучним шляхом", - заявив адвокат.

Це зроблено, тому що справжніх доказів правоохоронці просто не мають.

"Генеральний прокурор внесла до Печерського районного суду клопотання, яке складено з порушеннями Кримінально-процесуального кодексу України. З порушеннями. Саме законодавства. І слідчий суддя, як до нього прокурор звернувся, так і видала. Але на підставі цього рішення навіть слідчий не мав повноважень заходити до приймальні народного депутата. Це дуже смішно, коли сам генпрокурор звертається до суду з клопотанням, в якому порушення КПК, отримує відповідне рішення, з яким нічого робити не можна. Тільки постояти біля дверей", - повідомив другий правозахисник.

Нагадаємо, сьогодні, 24 червня 2021 року з самого ранку прокурори і слідчі СБУ і ДБР проводять обшуки в офісі партії "Опозиційна платформа - За життя", в тому числі у приймальні Віктора Медведчука. Крім того, з обшуками приїхали ще й до матері дружини Віктора Медведчука Оксани Марченко, а також до його родичів, проводять обшуки у помічників народних депутатів.

Нагадаємо, в офісі партії "Опозиційна платформа – За життя" знаходяться приймальні 7 депутатів від цієї політичної сили, в тому числі голови політради партії, народного депутата Віктора Медведчука, народних депутатів Тараса Козака, Василя Німченка, Юрія Загороднього, Віктора Чорного, Олександра Колтуновича, Іллі Киви.

Народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній назвав обшуки терором і помстою з боку чинної влади. 

Раніше нардеп від ОПЗЖ Ренат Кузьмін заявив, що обшуки у матері Оксани Марченко - це черговий акт злочину влади проти Віктора Медведчука.