Адвокат Саакашвілі попередив про підготовку ліквідації колишнього президента Грузії в тюремній лікарні

фото з відкритих джерел

Він закликав омбудсмена Грузії Ніно Ломджарія стежити за ситуацією навколо Саакашвілі

Гендиректор опозиційного телеканалу "Мтаварі архі", адвокат екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі Ніка Гварамія стверджує, що чинна влада має намір ліквідувати екс-президента в тюремній лікарні, куди його перевезуть із Руставської в'язниці найближчим часом. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"За нашою інформацією, влада після переведення Саакашвілі в тюремну лікарню має намір імітувати там бунт ув'язнених, який завершиться його ліквідацією", - заявив Гварамія.

Адвокат повідомив, що має інформацію про те, що "в тюремну лікарню вже помістили спеціального ув'язненого, який про це подбає".

Він закликав омбудсмена Грузії Ніно Ломджарія стежити за ситуацією навколо Саакашвілі.

Новини за темою: Саакашвілі зробили переливання крові, його стан стабілізувався, - лікар

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, голову виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування і назвав себе політв'язнем.

Раніше повідомлялося, що консиліум грузинських лікарів рекомендував госпіталізувати заарештованого екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі. Консиліум рекомендує помістити його в клініку для інтенсивного спостереження. Міністр юстиції Грузії Раті Брегадзе спростував цю заяву.