ЗСУ до 2025 року будуть укомплектовані кадровими військовослужбовцями на 80-90 відсотків, - Хомчак

Решту становитимуть військовослужбовці, які підписали контракт

Фото з відкритих джерел

До 2025 року Збройні сили України мають бути укомплектовані кадровими військовослужбовцями на 80-90 відсотків. Про це сказав головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак під час виступу на форумі “Україна 30. Безпека країни”, повідомляє УНН.

“Ми передбачаємо, що до 2025 року ЗС України будуть укомплектовані кадровими військовослужбовцями на 80-90 відсотків та військовослужбовцями, які підписали контракт на службу в резерві, - 10-20 відсотків”, — сказав Хомчак.

Зі слів головнокомандувача, наявність в запасі достатнього військово навченого людського ресурсу забезпечить доукомплектування Збройних сил України під час мобілізації, розгортання системи тероборони, а також для поповнення можливих втрат під час відсічі збройної агресії.

Так, виконання заходів з підготовки персоналу сил оборони, військового резерву, військової освіти і науки, охорони здоров’я і соціального захисту військовослужбовців передбачено в рамках однієї з п’яти стратегічних цілей проекту стратегічного оборонного бюлетеня України.

Решта стратегічних цілей передбачає:

- запровадження Об’єднаного керівництва силами оборони та військового управління у ЗС України з дотриманням вимог демократичного цивільного контролю;

- забезпечення ЗС України, інших складових сил оборони сучасним озброєнням і військовою технікою;

- розвиток військової інфраструктури, удосконалення об’єднаної логістики, системи медичного забезпечення та забезпечення достатніми запасами матеріальних засобів;

- досягнення інтегрованих оперативних спроможностей сил оборони.

Раніше Руслан Хомчак заявив, що Збройні сили України готові до відсічі збройної агресії на 100 відсотків.