З'явилося відео викрадення екс-судді Чауса

Микола Чаус

Миколу Чауса посадили в білий бус і відвезли в невідомому напрямку

В Інтернеті з'явилося відео, на якому зафіксовано момент викрадення українського екс-судді-втікача Миколи Чауса у місті Кишинів. Про це повідомляє "Страна".

Світки зняли на відео момент, коли Чауса садять в білий бус, закривають двері і відвозять в невідомому напрямку. Вони також зазначили, що на місці події залишилася сумка колишнього судді.

Нагадаємо, 3 квітня колишнього суддю Дніпровського суду Києва Миколу Чауса викрали у столиці Молдови Кишиневі. В Україні його підозрюють у хабарництві і домагаються його екстрадиції. Тим часом президент Молдови Майя Санду заявила, що вимагає від Міністерства внутрішніх справ і служби розвідки і безпеки країни якнайшвидше з'ясувати ситуацію з викраденням екс-судді.

Новини за темою: Президент Молдови Майя Санду вимагає від правоохоронців якнайшвидше з'ясувати ситуацію з викраденням екс-судді Чауса

Згодом стало відомо, що підрозділам МВС Молдови вдалося встановити особи деяких організаторів викрадення українського екс-судді Миколи Чауса і затримати одного підозрюваного