Життю парашутистки, яка зірвалась у воду в Туреччині, нічого не загрожує, - МЗС

Фото з відкритих джерел

Українка здійснювала одиночний стрибок з 1700-метрової висоти з гори Бабадаг

Українська парашутистка, яка у Туреччині зірвалась у море, перебуває у задовільному стані. Їй надали медичну допомогу, її життю нічого не загрожує. Про це заявив речник МЗС Олег Ніколенко, повідомляє "Європейська правда". 

"Стан її здоров’я задовільний, загроз життю немає. Українські консули слідкують за реабілітацією постраждалої українки", – сказав Олег Ніколенко.

Інцидент стався 24 жовтня під час фестивалю повітряних ігор у Фетхіє. Українка здійснювала одиночний стрибок з 1700-метрової висоти з гори Бабадаг. З невідомих причин її парашут впав у воду. Українку врятувала місцева берегова охорона, після чого госпіталізували. 

Консульство України в Анталії зв’язалося із організаторами фестивалю та лікарнею для надання громадянці консульської допомоги.

Новини за темою: У Росії розбився літак з парашутистами, 16 осіб загинули

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Туреччини Фахреттін Коджа заявив, що більше половини активних випадків COVID-19 в Туреччині підтверджені у людей віком до 30 років. Зазначається, що щоденне зараження протягом деякого часу коливалося вище 25 000, досягнувши 6 жовтня показника в 30 428, що є найвищим числом щоденних випадків з 30 квітня.