Журналісти незаконно закритих Зеленським телеканалів об'єдналися в "Перший Незалежний"

"Перший Незалежний"

pnk.tv

Журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися та створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK.

Новий телеканал мовитиме на супутнику ASTRA-4A, 5° в.д. Також його можна буде знайти в найбільших кабельних мережах провайдерів програмної послуги "Воля", Triolan та інших операторів. Інтернет-трансляція телеканалу є доступною на сайті pnk.tv.

Обличчями "Першого Незалежного" стануть усі знакові й знайомі глядачеві закритих Зеленським телеканалів імена: Діана Панченко, Павло Кужеєв, В'ячеслав Піховшек, Василь Апасов, Юрій Бібік, Андрій Лащ, Ростислав Сухачов тощо.

"Спроба президента Зеленського закрити роти ЗМІ спочатку була провальною. На вулиці XXI століття, закрити роти всім неможливо. Люди бачать, що відбувається в країні: тарифи, які не знижуються, Донбас, на якому так і не встановився мир, і абсолютний непрофесіоналізм влади. Як можуть ЗМІ цього не показувати? Це зрада щодо глядача, повне знецінення журналістики як такої. Тому "Перший Незалежний" транслюватиме все, чим живе Україна, навіть якщо це буде не подобатися владі", - заявила телеведуча Діана Панченко.

"Ми створили новий телеканал, щоб українці могли знати правду про те, що відбувається в Україні. Ми показуватимемо об'єктивно все, що відбувається в нашій країні", - зазначив ведучий Павло Кужеєв.

"Персональні уподобання політиків не мають впливати на інформаційне поле країни. Ми – журналісти, ми маємо доносити людям інформацію про те, в якій країні ми живемо. Ми хочемо одного – працювати на благо України в межах Конституції та законів. Ми чекаємо в нашому ефірі представників усіх політичних сил, готові надати слово представникам усіх політичних партій. Ми – за вільну й незалежну Україну. А свобода слова – це запорука демократичних цінностей європейської держави", - додав телеведучий Ростислав Сухачов.

Президент телеканалу Єгор Бенкендорф заявив, що колектив "Першого Незалежного" складається з досвідчених журналістів, які довели свій високий професіоналізм і готовність працювати навіть у складних умовах.

"Ми працювали під тиском влади з моменту запуску каналу "112 Україна". Ми не зійшли зі свого шляху, залишаємося прихильниками всебічного подавання інформації. Як і раніше, слово на нашому телеканалі отримають представники як влади, так і опозиції. Ми працюватимемо об'єктивно, незважаючи на можливий тиск, а глядач уже нехай вирішує, який канал дивитися та яким журналістам довіряти", - заявив Єгор Бенкендорф.

"Перший Незалежний" вдячний низці українських компаній за надану, в тому числі фінансову, підтримку новоствореного телеканалу. Сподіваємося, що в майбутньому до такої підтримки приєднаються й інші компанії.

На супутнику ASTRA-4A, 5° в.д. телеканал можна дивитися за такими параметрами:

1. супутниковий ретранслятор – "ASTRA-4A",

оператор телекомунікацій – ТОВ "СЕС СІРІУС Україна", м. Київ,

оператор супутникового ретранслятора – "SES ASTRA AB", Швеція,

стандарт мовлення – DVB-S, MPEG-2 (SD),

орбітальна позиція – 5º в.д.,

частота прийому – 12073 МГц,

символьна швидкість – 27,5 Мсимв./с,

коефіцієнт корекції помилок (FEC) – 3/4,

поляризація – лінійна горизонтальна;

умови поширення програм – у відкритому вигляді.

2. супутниковий ретранслятор – "ASTRA-4A",

оператор телекомунікацій – ТОВ "СЕС СІРІУС Україна", м. Київ,

оператор супутникового ретранслятора – "SES ASTRA AB", Швеція,

стандарт мовлення – DVB-S2, MPEG-4 (HD),

орбітальна позиція – 5º в.д.,

частота прийому – 11747,0 МГц,

символьна швидкість – 30 Мсимв./с,

коефіцієнт корекції помилок (FEC) – 3/4,

поляризація – лінійна вертикальна,

умови поширення програм – у відкритому вигляді.