Журнал Variety назвав найкращі фільми жахів 2020 року

Фільм жахів "Пекло по сусідству"

Фото з відкритих джерел

У список потрапили 18 стрічок

Експерти американського журналу Variety оголосили топ найкращих фільмів жахів, які вийшли в 2020 році. У лідери вийшли стрічки "Пекло по сусідству", "Моє волосся хоче вбивати" і "Чистота крові", свідчить рейтинг видання.

Загалом до списку увійшли 18 фільмів, з-поміж яких оглядачі кінорубрики у зв'язку з коронавірусною пандемією виділили картини на тему ізоляції, зокрема на дні океану ("Під водою"), в глушині під снігом ("Сторожка"), в орендованому житлі ("Хто не сховався") й у глибинах власної психіки ("У чужій шкурі", "Реліквія").

У числі найкращих експерти назвали картину "Гретель і Гензель" за мотивами казки братів Грімм про відьму і голод. Також в списку опинився фільм "Його будинок" про подружжя-біженців з Південного Судану, в новому будинку яких у Великій Британії після смерті дочки поселяється потойбічна сутність.

Крім того, у топ увійшли фільми "Людина-невидимка", "Астрал. Онлайн", "Я подумую з усім цим покінчити", "Не заходь" тощо.

Новини за темою: Netflix видалив усі фільми з Джонні Деппом, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше американська стрімінгова компанія Netflix назвала новий найпопулярніший серіал 2020 року, ним став "Ферзевий гамбіт" або, в іншому перекладі, "Хід королеви". Серіал зайняв перше місце за популярністю в 63 країнах. Всього за 28 днів після прем'єри серіал на Netflix подивилися 62 млн підписників, хоча реальний обсяг аудиторії ще більший, оскільки одним акаунтом може користуватися одразу кілька людей.